Rodrigues’in Sakatlık Durumu Nedir? Ne Zaman İyileşecek?

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Garry Rodrigues Fenerbahçe ile Ankaragücü arasında oynanan mücadelenin 41. dakikasında sakatlanarak yerini Emre Belözoğlu’na bıraktı. Zemine bağlı bir sakatlık yaşayan Rodrigues’in sakatlık durumu nedir? Ne zaman iyileşecek?

Garry Rodrigues girdiği ikili mücadele sonrası sakatlanarak oyundan çıkmak zorunda kalmıştı. Haftaya Galatasaray derbisi olduğunu düşünüldüğünde Rodrigues’in eksikliği çok fazla hissedilecek gibi. Rodrigues’in sakatlık durumu ile ilgili henüz kulüpten bir açıklama yapılmazken, Ersun Yanal sakatlıkla ilgili bir açıklama yaptı.

Ersun Yanal Rodrigues’in Sakatlık Durumu İle İlgili Açıklama Yaptı

FenerbahçeTeknik Direktörü Ersun Yanal 2-1 kazanılan Ankaragücü maçı sonrası Garry Rodrigues’in sakatlık durumuyla ilgili şunu söyledi: “Deniz’de bir problem yok. Garry’nin durumu yarın belli olur. Burkulmayla yaşanan travmayla önümüzdeki maçta olmayacağını düşünüyorum”. Rodriguez’in durumu yarın belli olacak ve gelişmeler anında sitemizde yer alacak.

Zanka’nın golünde VAR incelemesi gerekir mi?

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Spor Haberleri
Galatasaray Real Madrid Maçını Bein Haber Mi Yayınlayacak ?

22 Ekim 2019 Salı Galatasaray Real Madrid Hangi Kanalda ? Bein Haber Şifresiz Mi Yayınlayacak ? Tvden Uydudan Veren Yayınlayan...

Kapat