Dizi Haberleri

Şampiyon Dizisi Neden Erken Final Yapıyor Bitiyor

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

TRT 1 ekranlarında bu sezon başlayan Şampiyon dizisi erken final yapıyor. Bu haber ile sevenlerini üzen dizide erken final yapma nedeni ve diğer sebepleri yazımızda.

Bu aralar erken final yapan diziler furyasına TRT 1 de yayınlanan Şampiyon dizisi de katıldı. Tolgahan Sayışman Erdal Özyağcılar başrolünde başlayan dizi bir boksörün hikayesini ele alıyordu.

Şampiyon Dizisi Neden Erken Final Mi Yaptı Niye Bitiyor ?

Final haberini alan izleyenler dizi tutmadı mı neden bitecek erken final nedeni ne gibi soruları sormaya devam ediyor. Şampiyon dizisi de reyting kurbanı oldu. Aldığı sonuçlar TRT 1 kanalını tatmin etmedi ve dizi yayından kaldırma kararı aldı.

Aslında final yapmasında ki en büyük etkenlerden biri Perşembe akşamları yayınlanan Mucize Doktor ve Bir Zamanlar Çukurova dizileri. Bu iki dizi haftalık bazda en çok reyting alan dizilerden. Bu mücadele de kötü sonuçlar alan Şampiyon dizisi bu yüzden final yapıyor.

Şampiyon Dizisi Ne Zaman Final Yapacak Bitecek ?

Dizi son bölümünü 26 Aralık tarihinde 16. Bölümüyle verecek. 16. Bölümde biten dizi böylelikle yayından kalkmış olacak. Dizi tekrar başlar mı ? sorusunun cevabı büyük ihtimal başlamaz olacak.

Siz Şampiyon Dizisi Final Kararını Nasıl Buluyorsunuz ? Alt tarafa yorumlarınızı bekliyoruz.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Dizi Haberleri
Bir Aile Hikayesi 20. Bölümde Final Yapacak Neden Bitiyor

Bir Aile Hikayesi dizisi 20. bölümde final yapıyor ve bitiyor. Dizi neden erken final yapacak bitecek sevilmedi mi tutmadı mı...

Kapat