Sefirin Kızı

Sefirin Kızı 3. Bölüm 2. Fragmanı 30 Aralık İzle

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Sefirin Kızı Dizisi Son Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı 3. Bölüm 30 Aralık Tanıtım Fragman Videosu İzle Özeti Ne Olacak ?

Star Tv’nin yeni dizisi Sefirin Kızı Yeni bölümleri ile merak konusu olmaya başladı. İlk bölümlerde ki performansı ile dizi sektörüne iyi giren Sefirin Kızı dizisi 3. Bölüm ile 30 Aralık 2019 da ekranlarda olması bekleniyor. Peki dizinin 2. Fragman videosu yayınlandı mı işte detaylar;

Sefirin Kızı Oyuncuları Rolleri Kim

Engin Akyürek (Sancar) Neslihan Atagül Doğulu (Nare) Tülin Yazkan (Menekşe) Özlem Çakar Yalçınkaya (Refika) Hivda Zizan Alp (Elvan) Doğukan Polat (Yahya) Erhan Alpay (Akın) Esra Kızıldoğan (Müge) Edip Tepeli (Kavruk Ömer) Gonca Gilasun (Halise) Beren Gençalp (Melek) Uray Kaygılaroğlu (Gediz) Cemre Öktem (Zehra) dizinin oyuncuları ve rolleri.

Erken Final Mi !

Sefirin Kızı Nasıl Tuttu Mu Erken Final Mi Yapacak !

Sefirin Kızı Dizisi Erken Final Mi Yapıyor Neden Bitiyor

Sefirin 3. Bölüm Ne Zaman Saat Kaçta

Yeni bölüm yayınlanmadan önce 3. Bölümün fragmanları yayınlanması bekleniyor. Dizinin 3. Bölümü 30 Aralık Pazartesi günü ekranda olacak. Saat 20:00 2. bölümün özetinden sonra 3. bölüm ekrana gelecek.

Sefirin Kızı dizisinde bu hafta bakalım neler olacak Menekşe Sancar’ı kendisine bağlamak için nasıl bir oyun çevirecek. Nare geçmişteki defterleri yeniden açarak olayları farklı boyutlara taşıyacak.Güven Meleği aldıktan sonra yeni oyunlar düşünür.

Sefirin Kızı 3. Bölüm Fragmanı 30 Aralık İzle

3. Bölüm fragman videosu yayınlanır yayınlanmaz sayfamızdan yer vereceğiz.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Sefirin Kızı
Sefirin Kızı Dizisi Erken Final Mi Yapıyor Neden Bitiyor
Sefirin Kızı Dizisi Erken Final Mi Yapıyor Neden Bitiyor

Sefirin Kızı Dizisİ Erken Final Mi Yapıyor Neden Bitiyor Ne Zaman Final Yapacak Bitecek Kaç Sezon Bölüm Sürecek Neden Bitti...

Kapat