Sefirin Kızı

Sefirin Kızı Bütün Oyuncuları Tam Kadrosu Kim Kimdir ?

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

2019 2020 Yılında Başlayan Yeni Dizi Sefirin Kızı Dizisi Bütün Oyuncuları Listesi Tam Kadrosu Yazımızda Yer Alıyor İşte Detaylar …

Star Tv’de başlaması palanlanan yeni dizinin detayları merak konusu olmaya devam ediyor yapımcı şirketi NGM ve O3 Medya olan dizinin yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak oturuyır. Senaryosunu ise Ayşe Ferda Eryılmaz ve Sedef Nehir Erdem kaleme alıyor.

Duydu ve dram yüklü bir dizi olacak Sefirin Kızı konusu ve hikayesi bakımından ülkemizde sevileceğini düşünüyoruz. Kadrosunda yer alan önemli oyuncuları barındıran dizi bakalım istediği başarıyı yakalayabilecek mi ?

Hangi Ülkede Çekiliyor

Sefirin Kızı Çekimleri Hangi Ülkede Yapılıyor

Sefirin Kızı Hangi Ülkede Nerede Çekiliyor Yurt Dışında Mı

Sefirin Kızı Tam Kadrosu Oyuncuları Kim Kimdir ?

Neslihan Atagül (Nare)

27 yaşındaki fenomen isim Sefirin Kızı dizisinde kadın başrol olarak diziye katıldı. Nare karakterini canlandıracak oyuncu başrolü Engin Akyürek ile paylaşıyor. Son yılların gözde oyuncusunun eşi Kadir Doğulu. Fatih Harbiye dizisi Neriman rolü ve Kara Sevda Nihan Sezin canlandırması ile kariyer çıkışını yapan Neslihan Atagül kadronun en önemli isimlerinden.

Engin Akyürek (Sancar)

38 yaşındaki oyuncu Sefirin Kızı dizisinin diğer başrolü oldu. Sancar karakteri ile karşımızda olacak tecrübeli oyuncu yapımın en önemli oyuncularından. Fatmagül’ün Suçu Ne dizisinde Kerim karakteri ile kariyer çıkışını yapan isim bakalım dizide nasıl bir beğeni toplayacak ?

Uraz Kaygılaroğlu (Gediz)

Sefirin Kızı Gediz Işıklı kimdir
Sefirin Kızı Gediz Işıklı kimdir

Özlem Çakar Yalçınkaya (Refika Hanım) Kimdir ?

Sefirin Kızı Refika Hanım Kim

Gonca Cilesun (Halise)

Sefirin Kızı Halise Kim Gerçek Adı İsmi

Esra Kızıldoğan (Müge) Kim

Sefirin Kızı Müge Kimdir Oyuncu Kadrosu Rolleri

Cemre Öktem (Zehra) Gerçek Adı İsmi

Sefirin Kızı Zehra Kim Oyuncu Kadrosu İsimleri

Edip Tepeli (Kavruk Ömer)

Sefirin Kızı Edip Tepeli Kavruk Ömer Kim

Beren Gençalp (Melek) Sefirin Kızı Rolleri

Sefirin Kızı Melek Bren Gençalp Kim Kaç Yaşında

Tülin Yazkan (Menekşe)

1991 yılında İstanbul’da doğan oyuncu Sefirin Kızı dizisinin oyuncuları arasında yer almayı başardı. Menekşe Kimdir ? Oyuncuyu en son Kırlangıç Fırıtınası dizisinde İnci olarak hatırlıyoruz.

Erdal Küçükkömürcü (Sefir) (Güven)

61 yaşındaki tecrübeli dizi ve tiyatro oyuncusu dizinin isminden de anlaşılacağı gibi Nare’nin babası rolünde olacak. Dizinin önemli karakterinden olacak oyuncu ülkemizde bir çok dizi ve film projesinde yer almıştır.

Erhan Alpay (Akın)

34 yaşındaki oyuncu 183 cm boyunda. Akın karakteri ile karşımızda olacak Erhan Alpay Kurtlar Vadisi Pusu Arka Sokaklar dizilerinden hatırlıyoruz.

Ömür Nur Çamçakallı ( Nare )

Nare’nin çocukluğunu oynayacak çacuk oyuncu Ömür Nur Çamçakıllı dizinin sevilen isimlerinden olacak

Doğukan Polat (Yahya)

Söz dizisi Aşık rolünden tanıdığımız oyuncu Sefirin Kızı kadrosunda yer alacak. 29 yaşındaki tecrübeli isim Vatan Sağolsun Hükümet Kadın gibi sinema filmlerinde de roller almıştı.

Hivda Zizan Alp (Elvan)

26 yaşındaki genç isim ekranlarda fazla görmediğimiz oyunculardan fakat kendisini bazı reklam filmlerinden hatırlamak mümkün.

Sefirin Kızı Oyuncuları Kadrosu Bütün Listesi yazımıza yeni katılan oyuncular karakterler oldukça güncelleme yapacağız.

Star Tv Dizileri

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Sefirin Kızı
sefirin kızı ner zaman başlıyor
“Sefirin Kızı” Dizisi Ne Zaman Başlıyor Dizi Hangi Kanalda?

Sefirin Kızı çekimlerine geçtiğimiz günlerde başlandı. Star TV ekranlarında başlayacak diziyi hayranları iple çekiyor ve çok yakında dizi seyircisiyle bulaşacak....

Kapat