Dizi Oyuncuları

Sefirin Kızı Dizisi Müge Kim Esra Kızıldoğan Kimdir Yaşı

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Star Tv Sefirin Kızı Dizisi Karakterlerinden Müge Kimdir Gerçek Adı İsmi Ne Memleketi Aslen Nereli Esra Kızıldoğan Kaç Yaşında Boyu Kilosu Sevgilisi Eşi Hangi Dizide Oynamıştı İnstagram Hesabı Bilgileri Biyografisi

Ekranların yeni dizisi Sefirin Kızı rollerini ve isimlerini sizler için detaylı bir incelemeye aldık. Sıradakı yazımızda dizinin önemli isimlerinden Müge canlandırmasını yapan Esra Kızıldoğan var. Ünlü oyuncu hakkında tüm bilgiler yazımızda. Star Tv’nin yeni anlaşma yaptığı dizi oyuncu kadrosunda bulunan güçlü isimler ile göz dolduruyor. Yan ve yardımcı oyuncuları da zengin bir şekilde kadroda seçen yapımcı ve yönetmen ekibi bakalım dizide nasıl bir başarı yakalayacak ? Sefirin Kızı dizisi hakkında tüm haber ve bilgilere sitemizden istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Çekimler Hangi Ülkede

Sefirin Kızı Hangi Ülkede Çekimleri Yapılıyor İşte O Balkan Ülkesi

Sefirin Kızı Hangi Ülkede Nerede Çekiliyor Yurt Dışında Mı

Sefirin Kızı Oyuncu Kadrosu Rolleri İsimleri

Dizinin kadrosunda bulunan oyuncular ve rolleri şöyle; Engin Akyürek (Sancar Efeoğlu), Neslihan Atagül Doğulu (Nare), Uray Kaygılaroğlu (Gediz), Hivda Zizan Alp (Elvan), Doğukan Polat (Yahya), Özlem Çkar Yalçınkaya (Refika), Erdal Küçük Kömürcü (Güven), Erhan Alpay (Akın), Gonca Gilasun (Halise), Tülin Yazkan (Menekşe), Cemre Öktem (Zehra), Esra Kızıldoğan (Müge), Beren Gençalp (Melek), Edip Tepeli (Kavruk Ömer)

Sefirin Kızı Dizisi Müge Kim Esra Kızıldoğan Kimdir Yaşı

Sefirin Kızı Müge Kimdir Gerçek Adı İsmi Esra Kızıldoğan

Sefirin kızı oyuncu kadrosunda bulunan dizi oyuncusu 2 Aralık 1979 yılında İstanbul da doğdu şuan 40 yaşında olan isim İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünde mezun. İlk oyunculuk tecrübesini 1995 yılında Çiçek Takside konuk oyuncu olarak yapan Sefirin Kızı dizisinin Müge’si daha sonra oynadığı diziler arasında Beyaz Gelinci (Diyar) 2005, Leyla ile Mecnun (Uzaylı Zekiye) 2011, Masum (Feride) karakterleri gibi bir çok dizide rol almıştır. Ayrıca Esra Kızıldoğan Kronoloji ve Bahtı Kara gibi sinema filmlerinde de boy göstermiştir.

Oyuncunun bilinen bir sevgilisi veya eşi yoktur. 170 cm boyunda ve 57 kg olan Müge Karakterinin İnstagram Hesabında şuan 2600 takipçisi bulunmaktadır. Bakalım Sefirin Kızı dizisinde Müge karakteri ile Esra Kızıldoğan nasıl bir performans sergileyecek ? Sitemizden Sefirin Kızı diğer oyuncularının isimlerine rollerine ve kişisel bilgilerine en detaylı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Sefirin Kızı Müge İnstagram Hesabı İçin Tıklayınız @esrakizildogan

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Dizi Oyuncuları, Sefirin Kızı
sefirin kızı akın kimdir yaşı oynadığı diziler
Sefirin Kızı Akın Kimdir Yaşı Oynadığı Diziler

Sefirin Kızı Akın Kimdir Yaşı Oynadığı Diziler Sefirin Kızı Akın Kimdir Gerçek Adı İsmi Sefirin Kızı Erhan Alpay Kimdir Eşi...

Kapat