Dizi Oyuncuları

Sefirin Kızı Dizisi Zehra Rolü Kim Cemre Öktem Kimdir Yaşı

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Sefirin Kızı Dizisi Oyuncuları Rolleri Tanıtımları Yazımızda Sırada Zehra Karakterini Canlandıran Zehra Öktem Kimdir ? Kaç Yaşında Nereli Hangi Dizide Oynamıştı Evli Mi Eşi Sevgilisi Kim İşte Tüm Bilgileri Biyografisi

Oyuncu kadrosu ile göz dolduran Star Tv’nin yeni dizisi Sefirin Kızı dizisinde güzelliği ve oyunculuğu ile dikkat çeken isimlerden biri de Cemre Öktem oldu. Sevilen dizi oyuncusu dizide Zehra karakteri ile boy gösteriyor. Peki Zehra Gerçekte Kimdir Dizide Nasıl Bir Karakter İyi Mi Kötü Mü Sancar’ın en küçük Kız Kardeşi Engelli Kızı Oynayan Rol Hakkında Detaylar yazımızda.

Menekşe Bakın Kim Çıktı

Sefirin Kızı Sancar’ın Eşi Menekşe Rolü Bakın Kim Çıktı

Sefirin Kızı Dizisi Oyuncuları Rolleri İsimleri

Dizinin tüm oyuncu listesini verdikten sonra Zehra rolü ile detaylara geçelim işte Sefirin Kızı Oyuncuları ; Engin Akyürek (Sancar Efeoğlu), Neslihan Atagül Doğulu (Nare), Uray Kaygılaroğlu (Gediz), Erdal Küçük Kömürcü (Güven), Erhan Alpay (Akın), Gonca Gilasun (Halise), Tülin Yazkan (Menekşe), Hivda Zizan Alp (Elvan), Doğukan Polat (Yahya), Özlem Çakar Yalçınkaya (Refika), Cemre Öktem (Zehra), Esra Kızıldoğan (Müge), Beren Gençalp (Melek), Edip Tepeli (Kavruk Ömer)

Sefirin Kızı Dizisi Zehra Rolü Kim Cemre Öktem Kimdir Yaşı

Sefirin Kızı Zehra Kimdir Gerçek Adı Yaşı

Televizyon ekranlarında yeni görmeye başladığımız oyuncunun gerçek adı Cemre Öktem. Dizi oyuncusu şuan 20 ile 25 yaş arasında olduğu biliniyor. İstanbul’da doğup büyüyen güzel isim Fenerbahçe Lisesinden mezun olmuştur. Reklamcılık okuyan Cemre Öktem daha önce Aşk ve Mavi dizisinde rol aldı burada ise Gülsüm karakterin de izleyicisi ile buluştu. İlk oyunculuk deneyimi olan Aşk ve Mavi dizisinden sonra Sefirin Kızı kadrosuna girmeyi başaran güzel oyuncu bakalım önümüzdeki yıllarda kendinden daha ne kadar bahsettirecek ? Cemre Öktem şuan evli değildir bilinen bir sevgilisi de yoktur.

Zehra Efeoğlu Karakteri Dizide Kim Nasıl

Dizide başrol oyuncusu Sancar’ın en küçük kız kardeşi olan Zehra canlandırması Güven ve Halise’nin kızıdır. Köyünde kendi halinde olan Zehra’ın taliplisi olan Kavruk Ömer onun için çok çaba gösterir. Zehra’nın bir ayağı sakat olduğundan dolayı Efeoğlu ailesinde ki yeri farklıdır herkes ona ilgi gösterir Zehra’da cıvıl cıvıl sevgi dolu bir kişidir hayata sırtını dönmemiş hayat saçan bir karakter olarak dizide boy gösterecek. Bakalım Sefirin Kızı Zehra karakterini nasıl bulacaksınız.

Sefirin Kızı Zehra İnstagram Hesabı İçin Tıklayınız

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Dizi Oyuncuları, Sefirin Kızı
Sefirin Kızı Dizisi Müge Kim Esra Kızıldoğan Kimdir Yaşı
Sefirin Kızı Dizisi Müge Kim Esra Kızıldoğan Kimdir Yaşı

Sefirin Kızı Dizisi Müge Kimdir Esra Kızıldoğan Kim Gerçek Adı İsmi Hangi Dizide Oynadı Kaç Yaşında Eşi Sevgilisi Boy Kilo...

Kapat