Sefirin Kızı

Sefirin Kızı Dizisindeki Arabalar Hangi Marka Model Fiyat

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan Sefirin Kızı dizisinde sahnelerde görülen arabalar merak konusu oldu peki Nare’nin kullandığı araba otomobil hangi marka Sancar’ın sürdüğü arazi aracı pikap markası nedir modeli bilgileri yazımızda.

Başrollerinde Neslihan Atagül ve Engün Akyürek’in bulunduğu Sefirin Kızı dizisinde araba markalarına sansür uygulandığı için izleyiciler markaları merak etti. Peki dizinin araba sponsoru olan marka hangisi mavi ve siyah arabanın markası nedir ?

Sefirin Kızı Nare’nin Arabası Hangi Marka

Sefirin Kızı dizisi ilk bölümlerde Nare’nin bindiği araba Suzuki markadır. Modeli ise Swift dir. Aracın Adı Swift olan mavi otomobilin sıfır fiyatı ise 137 bin liradır.

Sefirin Kızı Sancar’ın Arabası Modeli Markası

Sancar’ın kullandığı arazi aracı veya pikap modeli 4 çekerin markası Mercedes Benz X Class modelidir. Dizide kullandığı aracın paketine göre fiyatları 230 bin ile 270 bin arasında değişmektedir.

Sefirin Kızı dizisinde sahnelerde gördüğünüz diğer arabaları otomobilleri merak ediyorsanız yorumlar kısmında bize sorabilirsiniz. Sizin için arabanın model ve markası bilgisini araştıralım.

4 Yorum

  1. Amin Qedirli Reply

    Merhaba sefirin kızı Sancarın kardeşinin kullandığı araba hangi model?

  2. Emre Kuruoğlu Reply

    Mugenin kullandığı araba marka model ne ?

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Sefirin Kızı
Sefirin Kızı Nasıl Bitecek Final'de Ne Olacak (Yorumlarınız)
Sefirin Kızı Nasıl Bitecek Final’de Ne Olacak (Yorumlarınız)

Sefirin Kızı Dizisi Finalinde Ne Olacak Nasıl Bitecek Romanı Özeti Nasıl Bitiyor Ne Zaman Final Yapacak Yazarı Senaryosu Yorumlar Spoiler

Kapat