Dizi Haberleri

Sefirin Kızı Güven Kimdir Yaşı Oynadığı Diziler

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Star TV ekranlarında bir dizi daha başlıyor. 16 Aralık 2019 tarihinde vizyona girecek olan Sefirin Kızı Dizisi ekranları başındaki izleyicilerin merakla beklediği dizilerden birisi olmaya çoktan başladı. Birçok dizinini vizyona girdiği 2019 2020 yayın döneminde Sefirin Kızı dizisi de Star TV ekranlarında sizlerle olacak. Bizler de her dizide olduğu gibi Sefirin Kızı dizisinde de sizlere büyün oyuncuları tek tek tanıtacağız. Sefirin kızı dizisi oyuncu kadrosu kimlerden oluşuyor ve kim hangi rolde bu oyuncularla ilgili dizideki karakterleri ve gerçek yaşamları ile ilgili bilgiler vereceğiz. Bu yazımızda Sefirin Kızı Güven Kimdir Yaşı Boyu Sevgilisi Oynadığı Diziler nelerdir bunları ele alacağız. İşte Sefirin Kızı Dizisi oyuncu kadrosu.

Sefirin Kızı Güven Kimdir Gerçek Adı İsmi

Star tv’de ekranlara gelen Sefirin Kızı dizisinde Güven karakterine Erdal Küçükkömürcü hayat verecek. Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde yıldızını parlayan; daha önce pek çok dizide ve filmde oynayan usta oyuncu Erhan Alpay’ın Sefiri Kızı Dizisinde canlandıracağı Güven karakteri merakla bekleniyor. Ana karakterlerden biri olması beklenen Sefirin Kızı Güven karakterini tanıtmaya devam edelim.

Sefirin Kızı Güven (Erdal Küçükkömürcü) Kimdir?

1 Nisan 1958 Ankara doğumludur. Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. 61 yaşındaki ünlü oyuncu; Koç burcudur. 1.80 boyunda ve 83 kilodur. birçok üniversitede seminerler veren başarılı usta oyuncu pek çok dizi ve filmde rol almıştır. Oynadığı dizi ve filmler: Yılan Hikayesi, Gülşen Abi, Kurtuluş, Sarı Evin Esrarı, Kaleiçi, Fırtına, Kınalı Kar, Aşk Kapıyı Çalınca, Kurtlar Vadisi Pusu, Senden Başka, Yeni Evli, Komşu Köyün Delisi, Çıplak Gerçek, Babam İçin, Kış Masalı, Filinta, Nizama Adanmış Ruhlar, Çıplak, Devrim Arabaları, Kaybedenler Kulübü, Günce, Benim Dünyam, Labirent, Döndüm Ben, Kod Adı Reaksiyon, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Kuzgun

Sefirin Kızı Güven (Erdal Küçükkömürcü) Eşi Sevgilisi

Sefirin Kızı Dizisinde Akın karakterini canlandıracak Erhan Alpay geçmişinde ki aşk hayatı pek bilinmemektedir. Usta oyuncu şu an evlidir ve eşinin adı Aslı Küçükkömürcü’dür. Erdal ve Aslı Küçükkömürcü çiftinin bir erkek çocukları bulunmaktadır.

Sefirin Kızı Güven (Erdal Küçükkömürcü) Sosyal Medya Hesapları

Star Tv’de ekranlara gelecek Sefirin Kızı Dizisinde geri sayım sürüyor. Büyük bir merakla beklenen dizinin fragmanları yayınlandı. Yakinmarkaj.net ailesi olarak sizlere Sefirin Kızı Dizisinin oyuncuları ile alakalı tüm detayları, özel haberleri paylaşıyoruz.

Sefirin Kızı Güven İnstagram: https://www.instagram.com/erdal_kucukkomurcu/

Sefirin Kızı Güven Twitter: https://twitter.com/EKucukkomurcu/media?lang=tr

Sefirin Kızı Akın Kimdir?

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Dizi Haberleri, Sefirin Kızı
Sefirin Kızı Çocuk Oyuncu Melek Kim Beren Gençalp Kimdir
Sefirin Kızı Çocuk Oyuncu Melek Kim Beren Gençalp Kimdir

Sefirin Kızı Dizisi Melek Kimdir Gerçek Adı İsmi Ailesi Annesi Babası Kim Beren Gençalp Hangi Rolde Kaç Yaşında Nereli Narenin...

Kapat