Dizi Haberleri

Sefirin Kızı Halise Kimdir Yaşı Boyu Sevgilisi

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Star TV ekranlarında bir dizi daha başlıyor. 16 Aralık 2019 tarihinde vizyona girecek olan Sefirin Kızı Dizisi ekranları başındaki izleyicilerin merakla beklediği dizilerden birisi olmaya çoktan başladı. Birçok dizinini vizyona girdiği 2019 2020 yayın döneminde Sefirin Kızı dizisi de Star TV ekranlarında sizlerle olacak. Bizler de her dizide olduğu gibi Sefirin Kızı dizisinde de sizlere büyün oyuncuları tek tek tanıtacağız. Sefirin kızı dizisi oyuncu kadrosu kimlerden oluşuyor ve kim hangi rolde bu oyuncularla ilgili dizideki karakterleri ve gerçek yaşamları ile ilgili bilgiler vereceğiz. Bu yazımızda Sefirin Kızı Halise Kimdir Yaşı Boyu Sevgilisi Oynadığı Diziler nelerdir bunları ele alacağız. İşte Sefirin Kızı Dizisi oyuncu kadrosu.

Sefirin Kızı Halise Kimdir Gerçek Adı İsmi

Star tv’de ekranlara gelen Sefirin Kızı dizisinde Halise karakterine Gonca Cilasun hayat verecek. Daha önce pek çok dizide oynayan usta oyuncu Gonca Cilasun’un Sefiri Kızı Dizisinde canlandıracağı Halise karakteri merakla bekleniyor. Büyük ilgi gören Sefirin Kızı Halise karakterini tanıtmaya devam edelim.

Sefirin Kızı Halise (Gonca Cilasun) Kimdir?

Sefirin Kızı Halise (Gonca Cilasun) 1 Ocak 1996 İstanbul doğumludur. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Boğa burcu olan usta oyuncunun; boyu 1.67 kilosu 58’dir. Oynadığı dizi ve filmler: Arka Sıradakiler, Umutsuz Ev Kadınları, Sudan Çıkmış Balıklar, Merhamet, Benim Hala Umudum Var, Muhteşem Yüzyıl, Not Defteri, Ceset, Taş, Karagül, Jet Sosyete, Kırlangıç Fırtınası, Gülizar, Çarpışma

Sefirin Kızı Halise (Gonca Cilasun) Eşi Sevgilisi

Sefirin Kızı Dizisinde Halise karakterini canlandıracak Gonca Cilasun, usta oyuncu evlidir. Sefirin Kızı Halise (Gonca Cilasun) 16 Haziran 1998 yılında evlendiği Engin Hızarcı ile mutlu bir evlilik yürütmektedir.

Sefiri Kızı Halise (Gonca Cilasun) Sosyal Medya Hesapları

Star Tv’de ekranlara gelecek Sefirin Kızı Dizisinde geri sayım sürüyor. Büyük bir merakla beklenen dizinin fragmanları yayınlandı. Yakinmarkaj.net ailesi olarak sizlere Sefirin Kızı Dizisinin oyuncuları ile alakalı tüm detayları paylaşıyoruz.

Sefirin Kızı Menekşe (Tülin Yazkan) sosyal medya hesapları:

Tülin Yazkan İnstagram: https://www.instagram.com/goncacilasun/?hl=tr

Tülin Yazkan Twitter: https://twitter.com/goncacilasun

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Dizi Haberleri, Sefirin Kızı
Edho Sevda Diziden Neden Ayrıldı Niye Çıktı Deniz Çakır
Edho Sevda Diziden Neden Ayrıldı Niye Çıktı Deniz Çakır Geri Dönecek Mi

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Edho Sevda Meftun Diziden Neden Ayrıldı Niye Çıktı Ayrılacak Çıkacak Mı Deniz Çakır Yerine Geri Dönecek...

Kapat