Sefirin Kızı

Sefirin Kızı Hangi Ülkede Nerede Çekiliyor Yurt Dışında Mı

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Sefirin Kızı Hangi Ülkede 1. Bölüm Nerede Çekiliyor Yurt Dışında Mı Çevriliyor Tanıtım Fragmanı Nerede Hangi Ülkede Çekildi Balkan Ülkesi Mi Avrupa Da Mı Çekiliyor Yabancı Devlet Mi İşte Detaylar

Başrollerinde Engin Akyürek ve Neslihan Atagül bulunduğu Sefirin kızının 2. tanıtım yeni videosu yayınlandı. İlk bölümden sahnelerin olduğu fragmanda görüntülerde farklı yerler gösterildi. Haliyle bir çok meraklı izleyici Sefirin Kızı Yurt Dışında Mı Türkiye de Mi Hangi İlde Çekiliyor sorularını sormaya başladı. İşte tüm bunların cevabı yazımızda.

Sefirin Kızı Hangi Ülkede Şehirde Çekiliyor

Sefirin Kızı dizisi ilk bölümü için yurt dışına çıktı. Dizi tüm set ekibi ile önemli bir karar alarak balkan ülkesine gitti. Çekimleri şuan da Balkanların en önemli ülkesi Monteregro da yapılıyor.

Sefirin Kızı Romandan Uyarlama Mı ?

Sefirin Kızı yabancı diziden mi kitaptan mı uyarlama ?

Sefirin Kızı Dizi Müzikleri Jenerik Türküsü Şarkısı

Monteregro Neresi Ülke Mi ?

Sefirin Kızı Hangi Ülkede Nerede Çekiliyor Yurt Dışında Mı

Aslında bu isim Karadağ’a aittir. daha doğrusu genel kullanılan ismidir. Yeşil dağları ve sahilleri ile Balkanların en çok beğenilen ülkeleri arasında. Sefirin Kızı yapımcıları diziye dikkat çekmek ve yurt dışı pazarına açılmak için güzel bir yöntem ile dizinin ilk bölümlerini Karadağ’da çekiliyor daha sonraki bölümlerde ise Sefirin Kızı Muğla ilimizde bulunan dizi setinde çekimlere devam edecek. Karadağ’ın en çok beğenilen ve gidilen şehri ise ülkenin başkenti Podgorica’dır.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Sefirin Kızı
Sefirin Kızı Dizi Müzikleri Jenerik Türküsü Şarkısı
Sefirin Kızı Dizisinde Çalan Şarkı Türkü Jenerik Fon Müziği

Sefirin Kızı Dizi Müzikleri Girişte Çalan Dizide Yeni Bölümde Kullanılan Şarkı Kim Söylüyor Adı Sözleri Ne Jenerik Fon Müziği Dinle...

Kapat