Dizi Oyuncuları

Sefirin Kızı Kavruk Ömer Kim Edip Tepeli Kimdir Türkücüsü

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Sefirin Kızı Dizisi Oyuncuları Rolleri Özel Yazımızda Sırada Şair Ozan Türkücü Kavruk Ömer Karakteri Var. Peki Köy Dervişi Kavruk Ömer Kimdir Gerçek Adı İsmi ? Bilgileri Edip Tepeli Kim Hangi Dizide Oynadı ? Kaç Yaşında Biyografisi Dizide Nasıl Bir Karakter İyi Mi Kötü Mü Zehra İle Evlenecek Mi ?

Sefirin Kızı dizisinde rol alan oyuncuları tek tek detaylı bilgilerini vermeye devam ediyoruz. Sıradaki dizi oyuncusu Edip Tepeli. Dizide Ozan Kavruk Ömer karakterinde boy gösteren oyuncu dizinin en renkli ve farklı rolünde izleyici karşısında peki Edip Tepeli kimdi daha önce hangi dizilerde oynamıştı ? işte oyuncu ile ilgili ulaştığımız bilgileri;

Sefirin Kızı Manici Türkücü Ozan Kavruk Ömer Kim Gerçek Adı İsmi Eşi Sevgilisi

Sefirin Kızı Oyuncuları Rolleri İsimleri

Dizide bulunan bütün oyuncuların gerçek isimleri ve rolleri şu şekilde; Engin Akyürek (Sancar Efeoğlu), Neslihan Atagül Doğulu (Nare), Tülin Yazkan (Menekşe), Hivda Zizan Alp (Elvan), Doğukan Polat (Yahya), Edip Tepeli (Kavruk Ömer), Uray Kaygılaroğlu (Gediz), Erdal Küçük Kömürcü (Güven), Erhan Alpay (Akın), Gonca Gilasun (Halise), Esra Kızıldoğan (Müge), Beren Gençalp (Melek), Özlem Çakar Yalçınkaya (Refika), Cemre Öktem (Zehra)

Zehra Kim

Sefirin Kızı Kavruk Ömer’in Aşık Olduğu Zehra Gerçekte Bakın Kim Çıktı !!!

Sefirin Kızı Dizisi Zehra Rolü Kim Cemre Öktem Kimdir Yaşı

Sefirin Kızı Manici Ozan Kavruk Ömer Kim

Dizide türküleri ve şiirleri ile renkli bir isim olan Kavruk Ömer rolünü Edip Tepeli oynuyor. 25 Mart 1989 yılında İzmir’de doğan oyuncu şuan 30 yaşında. Ayşecan Tatari ile evli olan dizi oyuncusu daha önce de bazı dizilerde rol alan oyuncu oynağı diziler arasında ; ilk olarak Kurt Seyit ve Şura dizisinde oynadı. Hayat ve Diğerleri Üzeyir karakteri, Seni Kimler Aldı dizisinde Sinan karakteri, Yaşamayanlar dizisi Şişman rolü ile görev aldığı bir kaç dizi projesi.

Sefirin Kızı Manici Türkücü Ozan Kavruk Ömer Kim Gerçek Adı İsmi Eşi Sevgilisi

Kavruk Ömer Nasıl Bir Karakteri Zehra İle Evlenecek Mi

Dizinin en gariban en sevimli karakteri olacak Kavruk Ömer, köye neşe veren ve ağzından mani eksik olmayan köyün ozanı olan bir isim. Efeoğlu Konağında uşak olarak çalışan Kavruk Ömer konağın zor işleri dışında sazı ile çaldığı türküler maniler; ile olay olan bir kişi. Ama kendisi imkansız bir aşk peşine düşer konağın en küçük kızı Sancar’ın kız kardeşi Zehra’ya içten içe aşık olur ve sevdalanır. İmkansız aşkı seçen Kavruk Ömer, bakalım dizide Zehra ile aşk yaşayabilecek mi ve sonunda Zehra ile evlenecek mi ?

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

Edip Tepeli Video

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Dizi Oyuncuları, Sefirin Kızı
Sefirin Kızı Dizisi Zehra Rolü Kim Cemre Öktem Kimdir Yaşı
Sefirin Kızı Dizisi Zehra Rolü Kim Cemre Öktem Kimdir Yaşı

Sefirin Kızı Zehra Kimdir Cemre Öktem Kim Sancar'ın Engelli Sakat Kız Kardeşi Gerçek Adı İsmi Kaç Yaşında Boyu Kilosu Sevgilisi...

Kapat