Dizi Haberleri

Sefirin Kızı Menekşe Kimdir Yaşı Boyu Sevgilisi

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Star TV ekranlarında bir dizi daha başlıyor. 16 Aralık 2019 tarihinde vizyona girecek olan Sefirin Kızı Dizisi ekranları başındaki izleyicilerin merakla beklediği dizilerden birisi olmaya çoktan başladı. Birçok dizinini vizyona girdiği 2019 2020 yayın döneminde Sefirin Kızı dizisi de Star TV ekranlarında sizlerle olacak. Bizler de her dizide olduğu gibi Sefirin Kızı dizisinde de sizlere büyün oyuncuları tek tek tanıtacağız. Sefirin kızı dizisi oyuncu kadrosu kimlerden oluşuyor ve kim hangi rolde bu oyuncularla ilgili dizideki karakterleri ve gerçek yaşamları ile ilgili bilgiler vereceğiz. Bu yazımızda Sefirin Kızı Menekşe Kimdir Yaşı Boyu Sevgilisi Oynadığı Diziler nelerdir bunları ele alacağız. İşte Sefirin Kızı Dizisi oyuncu kadrosu.

Sefirin Kızı Menekşe Kimdir Gerçek Adı İsmi

Star tv’de ekranlara gelen Sefirin Kızı dizisinde Menekşe karakterine Tülin Yazkan hayat verecek. Ufak Tefek Cinayetler Dizisinde Aslıhan Gürbüz’ün gençlik halini canlandırarak yıldızını parlatan Tülin Yazkan, Sefirin Kızı Dizisinde Menekşe karakterine canlandıracak. Sefiri Kızı dizisinde Menekşe kilit rollerden birisi olacak.

Sefirin Kızı Menekşe (Tülin Yazkan) Kimdir?

Sefirin Kızı Menekşe (Tülin Yazkan) 26 Mayıs 1991 İstanbul doğumludur. Boyu 1.62 kilosu 48’dir. Güzel oyuncu ikizler burcudur. Göz rengi ise yeşildir. Beyken Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Oynadığı Dizi ve Filmler: Yılanların Öcü, Yazın Öyküsü, Bodrum Masalı, Kırlangıç Fırtınası. Güzelliği ile büyük bir beğeni toplayan Sefirin Kızı oyuncusu Tülin Yazkan’nın dizide ki performansı büyük bir merakla bekleniyor.

Sefirin Kızı Menekşe (Tülin Yazkan) Eşi Sevgilisi?

Sefirin Kızı Dizisinde Menekşe karakterini canlandıracak Tülin Yazkan, kendine has güzelliği ile dikkat çekiyor. Beylerin dikkatini çeken güzel oyuncunun şu an için bilinen bir sevgilisi yoktur. Sefirin Kızı Menekşe (Tülin Yazkan) evli değildir.

Sefiri Kızı Menekşe (Tülin Yazkan) Sosyal Medya Hesapları

Star Tv’de ekranlara gelecek Sefirin Kızı Dizisinde geri sayım sürüyor. Büyük bir merakla beklenen dizinin fragmanları yayınlandı. Yakinmarkaj.net ailesi olarak sizlere Sefirin Kızı Dizisinin oyuncuları ile alakalı tüm detayları paylaşıyoruz.

Sefirin Kızı Menekşe (Tülin Yazkan) sosyal medya hesapları:

Tülin Yazkan İnstagram: https://www.instagram.com/tulinyazkan/?hl=tr

Tülin Yazkan Twitter: https://twitter.com/tulinyazkan

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Dizi Haberleri, Sefirin Kızı
Sefirin Kızı Dizisi Gediz Kimdir Yaşı Boyu Kilosu Eşi Oynadığı Diziler
Sefirin Kızı Dizisi Gediz Kimdir? Yaşı Boyu Oynadığı Diziler

Sefirin Kızı dizisi Gediz kimdir yaş boyu kilo eşi oynadığı diziler nelerdir bunları ele alacağız. İşte Sefirin Kızı Gediz Işıklı...

Kapat