Sefirin Kızı

Sefirin Kızı Nasıl Bitecek Final’de Ne Olacak (Yorumlarınız)

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Sefirin Kızı Dizisi Final İzleyicileri Dizi Hakkında Önceden Bilgilere Ulaşmak İstiyor Haberimizde İzleyici Yorumları İle Dizinin Finalinde Sonraki Bölümünde Ne Olacak Neler Yaşanacak Tahminlerini Yapıyoruz. Sayfanın Alt Kısmında Tüm İzleyici Takipçi Yorumlarını Okuyabilirsiniz.

Sefirin Kızı dizisi konusu hikayesi ile herkesin dikkatini çekti. Bize göre çok güzel bir hikayeyi ele alan Sefirin Kızı dizisi finalinde ne olacak bilinmez ama senaryoyu siz yazsanız diziyi nasıl bitirirdiniz veya senaristin dizinin ilerleyen bölümlerde yazacağı hikayeyi nasıl tahmin ederdiniz.İşte dizi hakkında bizim ve sizden beklediğimiz bilgiler;

YORUMLAR ALT TARAFTADIR

Survivor 2020 Kadrosu

Survivor 2020 Kadrosuna Bakmak İçin Tıklayınız

Sefirin Kızı Oyuncuları Rolleri İsimleri

Engin Akyürek (Sancar) Neslihan Atagül Doğulu, (Nare) Hivda Zizan Alp (Elvan), Doğukan Polat (Yahya) Erhan Alpay (Akın), Beren Gençalp (Melek), Uray Kaygılaroğlu (Gediz), Tülin Yazkan (Menekşe), Özlem Çakar Yalçınkaya (Refika), Esra Kızıldoğan (Müge), Edip Tepeli (Kavruk Ömer), Gonca Gilasun (Halise) kadrosunu oluşturan oyuncular ve gerçek isimleri.

Sefirin Kızı Ne Zaman Final Yapacak

Sefirin Kızı dizisi senaryosu uzun soluk bir yapım. Dizi ilk bölümleri ve sonrasında alacağı reytingler dizinin ne zaman finale gideceği konusunda belirleyen etken olacak. İlk izlenimlerde iyi dönütler dizide izlenme oranları beklendiği gibi iyi. Dizinin final tarihi net olarak şuan belli olmasa da bir kaç yıl ekranlarımızda göreceğiz gibi.

Sefirin Kızı Nasıl Bitecek Final'de Ne Olacak (Yorumlarınız)

Kaç Sezon Sürecek Yayınlanacak ?

Dizi senaryosunda en az 2 sezon olduğu düşünülüyor. 2019-2020 yılında 1. sezonu ile ekrana gelecek dizinin gelecek sene yani 2020-2021 2. yeni sezonu ile ekranda olacağına kesin gözü ile bakılıyor. Bakalım Sefirin Kızı erken final yapma kararı olmaz ise en az 2 sezon bizimle beraber olacak.

Sefirin Kızı Romanı Kitabı Var Mı Yazarı Kim Özeti ;

Sefirin Kızı adında herhangi bir yabancı ve Türk edebiyatı eseri bulunmamaktadır. Dizi orijinal bir senaryo ile ekrana gelmektedir. Herhangi bir diziden uyarlama değildir.

Sefirin Kızı Final’de Ne Olacak Nasıl Bitecek

Evet arkadaşlar sizin yorumlarınız ile dizinin sonraki ve final bölümüne dair senaryo tahminlerinizi alt tarafa yorum olarak bekliyoruz. Sizce Nare ve Sancar evlenecek mi ? Sancar Menekşe’den boşanacak Mı ? Sancar Kızı Meleğin velayetini Nare’nin babası Güven’den alabilecek Mi ? bizim aklımıza gelen ilk sorular bunlar. Bakalım dizinin sonraki bölümlerinde bizi hangi yeni hikayeler gelişmeler bekliyor.

YORUMUNUZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER !

1 Yorum

  1. akay basarır Reply

    yaylada yakalanma sahnesinde polisin gelmesi saçmalık jandarma bolgesı olması lazım bıde dava sonuçlanmadan mallara el konulması sacmalık

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Sefirin Kızı
Sefirin Kızı 3. Bölüm 2. Fragmanı 30 Aralık
Sefirin Kızı 3. Bölüm 2. Fragmanı 30 Aralık İzle

Sefirin Kızı 3. Bölüm Fragmanı 30 Aralık Fragman Tanıtım 2. Videosu Fragman 2 Son Yeni Bölüm Fragman Özeti Neler Olacak...

Kapat