Dizi Haberleri

Sen Anlat Karadeniz Neden Bitti Niye Final Yaptı Bitme Sebebi

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Bugün gündeme bomba bir haber daha düştü. ATV nin sevilen dizisinden izleyicileri için çok kötü bir haber geldi Buna göre Sen Anlat Karadeniz dizisi final yapıyor işte detaylar.

Herkesin severek izlediği Sen Anlat Karadeniz dizisi 24 Ocak 2018 tarihinde ilk bölümü ile ekranlara gelmeye başladı. Özellikle karadenizlilerin hayranı olduğu dizi kısa sürede iyi izlenme oranları ile iyi bir dizi profili çizdi.

Peki Dizi Neden Bitti ? Dizinin bitirilme kararı yönetmen Osman Sınav tarafından duyuruldu. Ağustos ayında dizinin bu sezon yani 2019 2020 sezonunda final yapacağı belliydi. Dizinin bitme sebepşeri arasında Osman Sınav’ın yeni bir dizi çalışmaları sebep oldu. Dizinin final yaptığından haberi olmayan bazı izleyiciler yayından mı kalktı ? Kanalı mı değişti gibi sorular sordu fakat maalesef Sen Anlat Karadeniz ekranlara veda etti.

Bize göre artık dizinin hikayesi doyma noktasına geldi ve reyting oranları ciddi oranda azaldı. Yöresel dizilerin geneli erken final yaptığını görüyoruz.

Ne Zaman Final Olacak ? sorusunun cevabı ise bu sezon olacak Kasım ayları sonunda veya Aralık ayları başlarında dizi bitiyor ve final yapıyor. 13 Bölümlük anlaşma olduğu aldığımız haberler arasında 2019 2020 sezonu 13 bölüm sürecek ve dizi bitecek.

Sizce Sen Anlat Karadeniz dizisi devam etmeli miydi ? Final Kararı Doğru Mu Yanlış Mı Yorumlar Alt Taraftadır.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Dizi Haberleri
Damat Bayıldı Neden Yok Niye Yayından Kalktı Bitti

Damat Bayıkdı Niye Yok Yayından Mı Kalktı Final Mi Oldu Neden Bitiyor Kanalı Mı Değişti Yeniden Başlar Mı Bitti Mi

Kapat