Dizi Oyuncuları

Sevgili Geçmiş Azra (Özge Özacar) Kimdir Yaşı Boyu Kilosu

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Star Tv’nin yeni dizisi Sevgili Geçmiş karakterlerinin tanıtımlarına devam ediyoruz. Dizide şarkıcı kız olarak rol alan Azra karakterini Özge Özacar canlandırıyor.

Azra Kimdir Aslen Nereli Gerçek Adı İsmi Ne Kaç Yaşında ? Boyu Kilosu Beden Ölçüleri Sevgili Eşi Geçmişte Oynadığı Diziler ve daha fazla bütün bilgi ve biyografisi yazımızda.

Azra Karakteri Nasıl Bir Karakter İyi Mi Kötü Mü ?

Dizide bulunan kız kardeşlerin aslında kız kardeşleri değildir. Hayatını bir barda şarkı ve müzik yaparak kazanan şarkıcı kız olarak kazanır. Azra dizinin en sinirli ve gözü kara karakterlerinden biridir ve tehlikelidir. Dizinin ilerleyen bölümlerinde Mahir’e aşık olur fakat Mahir de İpeği seviyordur.

Azra (Özge Özacar) Kimdir ?

Doğum tarihi 1993 olan oyuncunu şuan 26 yaşında. İstanbul da doğdu. Daha sonra Marmara Üniversitesi okulunda Gazetecilik Bölümünü bitirdi. Sevilen oyuncu 164 cm boyunda 55 kilo.

Ekranlarda Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde Müge karakteri ile tanınan oyuncu daha sonra Oyunbozan Dizisi Zeynep, Lise Devriyesi dizisi Meltem, Meryem dizisi Naz Sargun ve son olarak Sevgili Geçmiş dizisi Arzu Yılmaz karakteri ile tanınmaya devam ediyor.

Oyuncunun resmi instagram hesabı @ozgeozacar’dır.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Dizi Oyuncuları
Kurşun Dizisi Rıfat Ayaz (Bora Akkaş) Kimdir Biyografisi

Kurşun Dizisi Rıfat Ayaz Rolünde Oynayan Oyuncu Kim ? Bora Akkaş Kimdir Geçmişte Oynadığı Diziler Filmler Kaç Yaşında Nereli Gerçek...

Kapat