Dizi Oyuncuları

Sevgili Geçmiş Deren (Melis Sezen) Kimdir Oynadığı Diziler

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Süreç Film yapımcılığında Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan Sevgili Geçmiş dizisinin karakterlerinden Deren Kutlu’nun bilgilerine yazımızdan ulaşabilirsiniz ? Kimdir Kaç Yaşında Oynadığı Diziler Filmler ve daha fazlası..

Başrollerinde Ece Uslu (Cahide) Emre Kınay (Cemal), Sevda Erginci (İpek), Özge Özacar (Azra Yılmaz) gibi oyuncuların bulunduğu dizide önemli rollerden biri olan Deren rolünü Melis Sezen oynuyor peki genç oyuncunun bilgileri neler işte detaylar; Dizide zengin bir kızı oynayan oyuncu çok başarılı ve prensipli biri hayatı Kenan ile değiştikten sonra değişecek ve her şey farklı bir alıyor.

Sevgili Geçmiş Doktor Deren’in Gerçek Adı İsmi Ne Aslen Nereli Memleketi Kaç Kilo Boyu Ne Kadar Eskiden Oynadığı Diziler Filmler Orijinal Saç Göz Rengi Resmi İnstagram Hesabı Kullanıcı Adı Fotoğrafları Burç Sevgilisi Var Mı Yok Mu Beden Ölçüleri

Doğum yeri İstanbul. Doğum tarihi 2 Aralık 1993 yani 26 yaşında. 168 cm boyundaki oyuncu 55 kg. Burcu yay. Aldığı eğitim ve bitirdiği okul Özel Koç Üniversitesi Medya ve Görsel Sanatlar Bölümü. Orijinal göz rengi kahverengi saç rengi ise koyu kahverengi.

Geçmişte oynadığı diziler arasında Yasemin (Leke), Siyah İnci (Ebru), Hayat Bazen Tatlıdır (Asya) rol adığı film yapımlarında ise Şampiyon Bulunuyor. Resmi instagram kullanıcı adı @melisssezen sosyal medyada aktif olan oyuncuyu bu isimle takip edebilirsiniz.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Dizi Oyuncuları
Sevgili Geçmiş İpek (Sevda Erginci) Kimdir Yaşı Boyu Kilosu

Sevgili Geçmiş Dizisi karakterlerinden İpek Gencer'i kim canlandırıyor ? Rolü oynayan Kız Kim ? Gerçek Adı İsmi Ne ? Memleketi...

Kapat