Dizi Haberleri

Sevgili Geçmiş Hangi Kasabada Nerede Çekiliyor İli İlçesi

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Yakında Star Tv ekranlarında izlenmeye başlanacak Sevgili Geçmiş dizisinin güzel sahneleri ve mekanları izleyenler arasında merak konusu oldu. Bu kapsamda izleyicileri dizi seti nerede çekimler nerede yapılıyor ? Dizinin Çekildiği Kasabanın Adı ? Yeni Bölümler Hangi İlde İlçede Çekiliyor ? vb. sorular sormaya başladılar.

Birbirinden habersiz büyüyen kardeşler çok tuhaf şekilde yeniden birleşir ve tüm hikaye buradan başlar başrollerinde Ece Uslu Emre Kınay Burak Yamantürk Özge Özacar gibi isimlerin bulunduğu Sevili Geçmiş dizisinin çekimlerin nerede hangi kasabada yapıldığı bilgisi yazımızda.

Sevgili Geçmiş Nerede Hangi Kasabada Köyde Çekiliyor Kuşçular Üzüm Köy ?

Dizi bir Ege kasabasında çekimleri yapılıyor. Peki Dizinin çekildiği yere nasıl gidilir ? Güneşli Bahçe Kasabasında yapılan çekimler için İzmir İli Urla İlçesine gitmeniz gerekir. Urla’ya bağlı bir köy olan Kuşçular Köyü. Köy’ün eski ismi Güneşli Bahçe Kasabası. Bahçeleriyle ünlü köy şirin klasik bir ege kasabası havasında.

Çekimler Hangi İlde İlçede Yapılıyor Dizi Seti Nerede ?

Dediğimiz gibi çekimlerin yapıldığı il İzmir ilçesi ise Urla. Dizi seti genel olarak bu köy veya kasabada kurulacak fakat dizinin bazı şehir sahneleri İzmir ve İstanbul ilinde de çekilecek. Gidilen mekanların yerlerin bilgisine ulaşırsak yazımızdan duyuracağız.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Dizi Haberleri
Kuaförüm Sensin 11 Ekim Kim Elendi Son Puan Durumu

Kuaförüm Sensin 11 Ekim 2019 Cuma Günü Kim Elendi Puan Durumu Sonucu Nasıl Hangi Takım Birinci Oldu

Kapat