Dizi Haberleri

Sevgili Geçmiş Ne Zaman Final Yapacak Kaç Bölüm Sürecek

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Star Tv’de Yeni başlayan dizi Sevgili Geçmiş Dizisi Ne Zaman Final Yapacak ? Erken Final Mi Yapıyor Reyting Sonuçları Nasıl ? Toplam Kaç Bölüm Sezon Sürecek Yayınlanacak işte dizi hakkında bazı bilgiler…

Sevgili Geçmiş dizisi Star Tv de ekranlara geldi ilk bir kaç bölüm yayınlandıktan sonra sevenleri dizinin acaba kaç bölüm yayında olacak reyting sonuçları nasıl iyi mi kötü mü gibi soruları sormaya başladı. Farklı bir hikaye ile izleyicisi ile buluşacak dizide ünlü isimler ile kadrosu göz doldurdu. Bizlerde diziyi yakın markaja alarak bir kaç inceleme de bulunacağız.

Sevgili Geçmiş’in Konusu Hikayesi Ne Künyesi ?

Yapım Şirketi ; Süreç Film

Yapımcı ; Ali Gündoğdu

Senaristi ; Funda Alp

Yönetmeni; Aydın Bulut

Oyuncuları; Ece Uslu, Emre Kınay, Sevda Erginci, Seçkin Özdemir, Özge Özacar, Burak Yamantürk

Hikayesi Konusu ; Birbirinden haberi olmayan 3 kardeş esrarengiz şekilde kendilerini olayın içinde bulurlar. Düğünde buluşan kardeşler düğün sonra yaşanan bir olayla beraber yaşamak zorunda kalırlar ve hikaye burada başlar daha sonra kardeşler gerçekten kardeş olma yolunda ilerlerler hikayede sürükleyici olaylar hiç bitmez.

Sevgili Geçmiş Toplam Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak

Star Tv ekranlarında olan dizinin senaryoya göre tam bölüm sayısı belli değil yani kaç bölüm yayınlanacak bilmiyoruz fakat ilk 20 bölüm dizi için çok önemli lakin reyting sorunu yaşarsa erken finale gidebilir. Eğer ortalama bir izlenme oranı alırsa dizinin en az 2 sezon senaryosunun hazır olduğunu düşünüyoruz. Bu konuda yapım şirketinden resmi bir açıklama yapılırsa yazımızdan duyuracağız.

Sizce Sevgili Geçmiş Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak ? yorumlarınızı esirgemezseniz seviniriz…

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Dizi Haberleri
Hakan Ural’ın Yeni Programı Hangi Kanala Geçti ?

Hakan Ural Hangi Kanalda Çıkacak ? Tv8'den neden Ayrıldı ? Gel Konuşalım'da Neden Yok ? Yeni Kanalı Belli Oldu Mu...

Kapat