Gelecek Haberler

Survivor 2020 Hangi Ülkede Adada Nerede Çekiliyor ?

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Tv8’de ekrana gelen Survivor 2020 yarışma programı heyecanla bekleniyor. Acun Ilıcalı ve ekibi Survivor 2020 yılının hazırlıklarına başlarken seçmeler şuan devam ediyor. Survivor 2020 Nerede Hangi Ülkede Adada Düzenleniyor Çekimler Yapıldığı Adalar Hangi Ülkeye Bağlı Bu sene Nerede Olacak Düzenlenecek

Ünlüler ve gönüllüler konseptinde olması beklenen Survivor 2020 programında hangi ülkede çekilecek konusu da merak konusu oldu. Ünlüler ve Gönüllüler adası nerede düzenleniyor sorusunun cevabına yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Çekimlere 300 kişilik bir ekiple giden Acun Ilıcalı aşçı marangoz temizlikçi pilot gibi bir çok dalda çalışan kişileri ile ekibini oluşturuyor. Hafta içi O Ses Türkiye programına da katılan Acun özel uçakları ile Survivor adası ve Türkiye arasında adeta mekik dokuyor. İşte yıl yıl Survivor nerede hangi adada çekiliyor düzenlenecek bulunduğu ülke bilgileri yazımızda.

Survivor 2014 Hangi Adada Ülkede Yapıldı Nereye Bağlı

Dominik Cumhuriyeti ülkesinde yani Karayipler’de bulunan tropikal bir adada çekildi.

Survivor 2015 Çekimleri

Bu yılda çekimler Dominik’de yapıldı.

Survivor 2016 Çekimleri

Dominik Adaları

Survivor 2017 Çekimlere Nerede Yapıldı

Dominik Ülkesinde

Survivor 2018 2019 Nerede Oldu

Dominik Adaları

Survivor 2020 Nerede Olacak Hangi Ülkede Adada Çekilecek ?

Şuan için net bir bilgi yok çekimlerin yeri belli olur olmaz bilgisini vereceğiz. Yarışmalar Panama veya Dominik Adalarında olacağını düşünüyoruz.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Gelecek Haberler
abdullah avcı istifa mı etti yerine kim gelecek
Abdullah Avcı İstifa Mı Etti Yerine Kim Gelecek?

Beşiktaş'ta sular durulmuyor. 2019-2020 sezonun da Şenol Güneş'in yerine takımın başına bizzat başkan Fikret Orman tarafından getirilen Abdullah Avcı, Fikret...

Kapat