Gelecek Haberler

Trabzonspor-Beşiktaş Maçının Hakemi Kim Oldu? TS BJK 29 Eylül 2019

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

2019-2020 Cemil Usta sezonun da dev derbiye ya günler kala, haftalar ilerledikçe heyecan da giderek artıyor. Tabi bu arada hem Trabzonspor hem Beşiktaş taraftarlarının en çok merak ettiği konulardan biri de maçın hakemi kim? Var’lar kim? soruları oldu.

Dev derbi geldi çattı. Trabzonspor-Beşiktaş maçlarının en çok konuşulan aslında ülkemiz de futbol da derbi denilince en çok konuşulan konu hep hakemler olmuştur. Yaklaşan Trabzonspor-Beşiktaş derbisi yaklaşırken, taraftarların en çok merak ettiği konu Merkez hakem kurulunun (MHK) yapacağı hakem ataması.

Trabzonspor-Beşiktaş Maçının Orta ve Yan hakemi Kim Belli Oldu Mu?

Orta Hakem:

Yan Hakemler:

4.Hakem:

VAR:

29 Eylül 2019 Pazar oynanacak maçın hakemleri henüz açıklanmamıştır. Açıklanır açıklanmaz sitemizde yer alacaktır. Ama genel olarak derbilere bakacak olursak; Cüneyt Çakır, Fırat Aydınus’tan birinin olmasına kesin gözüyle bakılırken, sürpriz olarak ise Abdülkadir Bitigen ve Yaşar Kemal Uğurlu isimleridir. VAR’da ise Hüseyin Göçek, Ali Palabıyık isimleri geçmektedir.

TS BJK Var Hakemleri Açıklandı mı? Kimler?

VAR:

aVAr:

Maç Hangi Kanalda Ne Zaman?

Dev mücadele 29 Eylül 2019 Pazar Saat 19:00’da BEIN Sports kanalından yayınlanacak.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Gelecek Haberler, Spor Haberleri
Luiz Gustavonun Sakatlığı Ciddi mi Ne zaman iyileşir
Luiz Gustavo’nun Sakatlığı Ciddi Mi? Ne Zaman İyileşir?

Fenerbahçe'de Luiz Gustavo şoku yaşanıyor! Peki Luiz Gustavo'nun sakatlığı ciddi mi? Ciddiyse ne zaman iyileşir? 8 Eylül 2019 tarihinde Fenerbahçe'nin...

Kapat