Spor Haberleri

Vedat Muriqi (Muriç) Fenerbahçe’den Ayrılacak Mı Transfer Mi Olacak

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Fenerbahçe’nin forveti Vedat Muriç bu sezon sonunda veya ortasında takımdan ayrılacak mı ? Başka takıma transfer mi olacak ? 2019/2020 sezonu bittikten sonra mı gidecek ? ara transfer döneminde Fenerbahçe Vedat’ı satacak mı ? işte kamuoyunun son günlerde en çok sorduğu sorular ve transfer söylentileri gerçek mi yalan mı ?haberleri yazımızda.

Vedat Muiqi
vedat muriç haberi

Kosavalı 25 yaşında ki forvet hakkında her gün yeni haberler düşmeye devam ediyor. Yazımızdan Vedat Muriç hakkında yazılan tüm transfer haberlerini sizlerle paylaşıyoruz. Milli takımda ve Fenerbahçe de ki performansı arttıkça genç oyuncunun her geçen gün talipleri artıyor. Fenerbahçe yönetimi bakalım Vedat Muriqi’yi satacak mı ? Transfer söylentileri özellikle gazete haberlerin de manşet olmaya devam ediyor.Avrupa ligleri takımları Türkiye’ye scout ekiplerini göndermeye devam edecek gibi. Bir çok gazete ve tv kanalları Vedat Muriç transfer haberleriyle gündemi sarsmak istiyor. Haberimizde ki bilgiler Sabah Milliyet Aspor ve Ntv kaynak alınarak yapılmıştır.

Ali Koç Transfer Hakkında Ne Dedi ?

Fenerbahçe başkanı yaptığı açıklamaya göre “Vedat’ı satmak için almadıklarını takımda daha yapacak çok iş olduğunu” söylediği haberleri alındı.

Vedat Muriç İçin Resmi Teklif Var Mı ?

Alınan haberlere göre golcü ile ilgili Fenerbahçeye gelen bir teklif ön anlaşma kontrat vb. durum söz konusu değil.

Vedat Muriç’i İsteyen Takımlar Hangi Takımlara Transfer Olabilir Gidebilir ?

İNGİLTERE’DEN TRANSFER ETMEK İSTEYEN TAKIMLAR

Manchester United ( Scout ekibi Alanyaspor maçını takibe aldı)

Tottenham

West Ham

İSPANYA’DAN TALİP OLAN TAKIMLAR

Valencia

Atletico Madrid

İTALYA’DAN TAKİP EDEN TAKIMLAR

Fiorentina

Milan

Napoli

Lazio

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Spor Haberleri
vedat muriç
Vedat Muriç (Muriqi) Fenerbahçe’de Bu Sezon Kaç Gol Atar ?

Fenerbahçe'nin yeni transferi Vedat Muriç 2019 2020 sezonunda tahmini kaç gol atar gol kralı olur mu ? Fenerbahçe'nin en çok...

Kapat