Spor Haberleri

Volkan Demirel Kulübede Oturacak Çıkacak Mı ?

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Fenerbahçenin efsane file bekçisi bildiğiniz gibi geçen günlerde futbolu bırakma kararı almıştı. Fenerbahçe yönetimi Volkan Demirel ile yeni bir sözleşme yapmadı fakat tecrübeli oyuncuyu teknik kadrosuna dahil etti. Bunun üzerine sarı kanaryalılar Volkan’ın maçlara kulübede çıkacak mı çıkmayacak mı ? Ersun Yanal’ın yanında olacak mı olmayacak mı ? soruları sormaya başladı.

Tecrübeli file bekçisi 17 yıl kalesini korudu ayrıca Volkan kırılması güç bir rekora da imza attı buna göre Kadıköyde çıktığı hiçbir derbi maçında yenilgi görmeyen Volkan Demirel adını tarihe adeta altın harflerle yazdırdı.

Volkan’nın Yeni Görevi Belli Oldu Mu ?

Teknik ekibe katılan eski Fenerbahçeli kalecinin görevi ne yapacağı tam olarak belli oldu. Buna göre yeni görevi takımda Mentörlük yapacak. Ayrıca Volkan yurt dışına oyuncu izlemeye de gidecek yani scout görevinide üstlenerek Fenerbahçenin transferlerinde önemli rol oynayabilir.

Volkan Demirel Maçlara Kulübede Çıkacak Mı ? Kulübede Neden Yok ?

Merak edilen konuların başında Volkan’ın teknik ekiple süper lig futbol maçlarına teknik ekiple beraber kulübe de olup olamayacağı idi.

Fenerbahçe’den yapılan açıklama bu soruya netlik kazandırdı. Alınan bilgilere göre 2019 2020 sezonunda Volkan maçlara çıkamayacak. Gerekli belgelerin olmadığını öne süren yönetim Volkan Demirel’in saha dışından takıma destek olacağını bildirdi.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Spor Haberleri
Mario Bilgiler
Mario Lemina’nın Eşi Sevgilisi Fanny Neguesha Kimdir

Cimbomun son transferi olan Mario Lemina'nın özel hayatı sarı kırmızılı taraftarların merak konusu oldu. Peki Mario Lemina'nın sevgilisi olan Fanny...

Kapat