Spor Haberleri

Volkan Demirel’in jübilesi ne zaman?

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Türk futbol tarihinin gelmiş geçmiş en iyi yerli kalecileri arasına adını altın harflerle yazdıran, Fenerbahçe’nin ve A Milli takımımızın kalesini yıllarca başarıyla koruyan Volkan Demirel’in aktif futbol yaşantısına sona verdiğini ve Fenerbahçe teknik ekibinde yer alacağının açıklanmasının ardından, taraflı tarafsız tüm futbol kamuoyunun ama tabiki en çok ta Fenerbahçeli taraftarlarını üzen bu haber sonrası, Fenerbahçe yönetimi tarafından camianın evladı Volkan Demirel’e adına yakışır bir jübile yapılacağı açıklanmıştı. Şimdi bütün gözler jubilenin yapılacağı tarihe çevrildi.

Fenerbahçe formasını sırtına geçirdiği itibaren tam 16 yıldır aralıksız Fenerbahçe’de oynayan, kaldırmak kupa bırakmayan Volkan Demirel bu özelliği ile camianın sembol isimlerinden biri olmuş ve Kadıköy’de oynadığı hiçbir derbide mağlubiyet yüzü görmeyerek futbol hayatına nokta koymuş ve bu alanda kırılması güç bir rekoru da elinde bulundurmuştur.

Tecrübeli yıldız file bekçisinin jübile tarihinin tarihi ve saati tam olarak açıklanmasa da, açıklandığı andan itibaren sayfamızda yer alacaktır. Sayfamızı takip etmeye devam edin. Sizce Volkan Demirel’in futbola veda etme kararı doğru mu? Düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Spor Haberleri
Gael Clichy Fenerbahçe'de
Clichy’nin Fenerbahçe’ye Transferi Son Anda İptal Oldu

Transfer'in son gününde Gael Clichy için transfer girişiminde bulunan Fenerbahçe, Başakşehir'in sol bek mevkine bir oyuncu alamamasından dolayı bu transfer...

Kapat