Dizi Haberleri

Yaparsın Aşkım 7 Aralık 2019 Arabayı Kim Kazandı Hangi Çift Aldı

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Fox Tv Yaparsın Aşkım 7 Aralık 2019 Cumartesi 183. Yeni Bölümde Arabayı Hangi Çift Kazandı Kazanan Yarışmacılar Eşler Finalde Ne Oldu Dün Arabayı Kim Aldı Son Yeni Bölüm Sonucu Kim Birinci Oldu Yazımızda

Yaparsın Aşkım eğlence yarışma programı 2 haftadan sonra 183. bölümü ile ekranlara geri döndü. İlker Ayrık’ın sunumu ile fenomen çiftler arası yarışma programı bu akşam 7 Aralık saat 20:00 da başlıyor. Sevilen programda yarışmanın sonunu kaçıranlar dün arabayı kim kazandı hangi çift aldı sorularını sordu. İşte haftanın finalinde arabayı alan eşleri kaçıranlar için açıklıyoruz.

Yaparsın Aşkım 7 Aralık 2019 Arabayı Kim Kazandı Hangi Çift Aldı

Yaparsın Aşkım 7 Aralık Yarışmacıları Çiftler

Bildiğiniz gibi yarışmaya 4 evli çift katılıyor. Bu hafta katılanlar arasında renkli isimler ile güzel bir bölüm çekildi. 7 Aralıkta yarışan çiftler ; Gülnur Yusuf, Merve Şafak, Damla Serkan ve Sanem ve eşi olacak. Bakalım arabayı alan kim olacak. Sıfır otomobil için kıyasıya sürecek mücadele de yen gelen oyunlar ile eğlenceli anlar sizleri bekliyor. Favori çiftinizi alt tarafa yorum yapabilirsiniz.

Survivor’a Gidecek İki Ünlü Belli Oldu !

Survivor 2020 yarışmasına katılan iki ünlüyü Acun Ilıcalı Açıkladı !!!

Yaparsın Aşkım 7 Aralık 2019 Arabayı Kim Kazandı Aldı

Bugün ekrana gelen 183. yeni bölüm sonucunu kaçıranlar için hangi çift kazandı aldı bilgisini program final oyunu sonlanır sonlanmaz yazımızdan vereceğiz.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Dizi Haberleri
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Hangi Yıl Başladı
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Hangi Yıl Başladı

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO Ne Zaman Başladı İlk Bölüm Yayın Tarihi Hangi Yıl Sene Başlamıştı Başlayalı Kaç Yıl Oldu...

Kapat