Dizi Haberleri

Zalim İstanbul Nedim’in Okuduğu Kitap Nedir? Yazarı Kim?

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Pazartesi günlerinin vazgeçilmez dizilerinde olan Zalim İstanbul dizisinde bu hafta da önemli olaylar olacağa benziyor. dizinin yayınlanan 17. bölüm fragmanında Cenk ile Ceren’in düğün merasiminin yapıldığı görülüyor.

Ceren’in bebeği için yapılan babalık testinin sonucu belli oluyor!

17. Bölümde;

Babalık testinin sonucunun herkes için bir felakete dönüşebileceğini bilen Cenk önlem almaya çalışmıştır. Fakat Cenk’in yaptığı plan işe yaramaz çünkü gerçeklerin ortaya çıkacağı bellidir artık. Agah Bey, testin somnuçlarını öğrendiğinde aklındaki şüphelerin doğru olduğunu artık anlar. Agah Bey öğrendiği bu durumu ev halkı ile de paylaşır ve Şeniz için artık işler içinden çıkılmaz bir hal alır.

Tüm bunlar yaşanırken Cenk ve Ceren köşke gelir. Olayı öğrenen Civan öfkeden deliye döner ve silahını Cenk’e doğrultur. Civan ne yapacak?

Nedim iyileşmeye başlar. Özellikle Cenk ve Cemre’nin evlendiğini öğrendikten sonra iyileşmek için daha fazla çaba sarf eder. Nedim’in kaldığı bakım evine giden Cemre, Nedim’i kitap okurken görür. Duygularına hakim olamaz.

Nedim’in Okuduğu Kitap Nedir, Yazarı Kimdir

17. Bölüm fragmanında Nedim’in kitap okuması ve cerenin duygulandığı sahnedeki kitabı sizler için araştırdık. Michael Ende’nin 1979’da yazdığı “Bitmeyecek Öykü” adında enfes bir romandır. Fantastik öğeler içerdiğinden, çocuk kitabı gibi gözükse de herkesin okuması gereken bir romandır.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Dizi Haberleri
Sevgili Geçmiş Erken Final Mi Yapıyor Neden Bitiyor ?

Sevgili Geçmiş Erken Final Mi Yapıyor Neden Bitiyor Niye Reytingler Yüksek Değil Ne Zaman Final Yapacak Bitecek Star Tv Yayından...

Kapat