Dizi Haberleri

Zemheri Dizisi Uyarlama Mı Orjinali Hangi Dizi

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Ay Yapım imzalı Show Tv ekranlarında ki yerini alacak olan Zemheri dizisi uyarlama mı? Zemheri dizisi orjinali hangi dizi? Yabancı kökenli dizilerin uyarlamasında başarılı işlere imza atan Ay Yapım; genelde tercih olarak dünya çapında başarılı olmuş dizilerin uyarlamasını yaparak, Türk dizi severlerle buluşturuyor. Yabancı dizilerin uyarlamalasında başarılı olan Ay Yapım; acaba Zemheri dizisini uyarladı mı? Zehmeri dizisinin orjinali hangi dizi? Gelin detaylara bakalım.

Alınan bilgilere göre Kore uyarlaması bir dizi daha dizi severlerle buluşuyor. Başrollerini Ayça Ayşin Turan, Alperen Duymaz, Zerrin Tekindor, Caner Cindoruk, Hazal Filiz Küçükköse gibi usta isimlerin paylaştığı Zemheri dizisinin Kore uyarlaması bir dizi olduğu ifade edildi. Resurrection adında dizinin Türkiye uyarlaması Zemheri oldu. Konusu İntikam ve dram olan dizinin; ikizinden ayrılmak zorunda kalan evlatlık olarak bir ailede büyüyen, üvey kardeşine aşık olup yıllar sonra ikizi olduğunu öğrenip ikizini bulan ve bulduğunda ise cinayete kurban veren, kardeşinin intikamını almak için polis kılığına giren Ha-Eun isimli bir gencin hikayesi. Yani intikam konusu ağırlıklı olacağa benziyor. Gelen bilgilere göre eğer tutarsa dizinin en az 3 sezon devam edeceği öngörülüyor. Bakalım Kore uyarlaması Zemheri dizisi tutacak mı? Siz ne düşünüyorsunuz?

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Dizi Haberleri
Zemheri Dizisi Oyuncuları Karakterleri Kadrosu
Zemheri Dizisi Oyuncuları Karakterleri Kadrosu

Ay Yapım imzalı yeni bir dizi daha izleyicilerle buluşuyor. Yaptığı kaliteli dizilerle dikkat çeken ay yapım, yeni bir dizi ile...

Kapat